100ZL180MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100ZL180MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C5110667
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 180uF 25mm 5000hrs@105℃ 597.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS