100YXG6.8MEFC5X11
MFR.Part #
100YXG6.8MEFC5X11
JLCPCB Part #
C5110653
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 23.1mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS