100VXG2200MEFC35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100VXG2200MEFC35X35
JLCPCB Part #
C1610755
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 100V 10mm 2.852A@10kHz 2200uF 35mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS