100PX680MEFC16X31.5
MFR.Part #
100PX680MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C5110634
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 16mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 680uF 7.5mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS