100PX2R2MEFC5X11
MFR.Part #
100PX2R2MEFC5X11
JLCPCB Part #
C1582272
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 11mm 2.2uF 21mA@120Hz 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS