100PX100MEFC10X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100PX100MEFC10X16
JLCPCB Part #
C88775
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 400mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS