ALC80F331DF500
MFR.Part #
ALC80F331DF500
JLCPCB Part #
C1497922
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.39A@100Hz 330uF 358mΩ 35mm 500V 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS