USR2G-500RX1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
USR2G-500RX1
Description
-55℃~+155℃ 500Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS