UB5C-2K7F8
MFR.Part #
UB5C-2K7F8
JLCPCB Part #
C3203103
Description
-55℃~+250℃ 2.7kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS