UB3C-500RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB3C-500RF1
JLCPCB Part #
C3203484
Package
Plugin,D4xL8.9mm
Description
-55℃~+250℃ 3W 500Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS