S4-57R6F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S4-57R6F8
JLCPCB Part #
C4110718
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 57.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS