UB3C-160RF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB3C-160RF8
JLCPCB Part #
C3203142
Package
Plugin,D4xL8.9mm
Description
-55℃~+250℃ 160Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS