UAL25-200RF8
MFR.Part #
UAL25-200RF8
JLCPCB Part #
C7136559
Description
200Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS