UB5C-13RF8
MFR.Part #
UB5C-13RF8
JLCPCB Part #
C3203678
Description
-55℃~+250℃ 13Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS