SM15-2K5B
MFR.Part #
SM15-2K5B
JLCPCB Part #
C3511422
Description
-55℃~+145℃ 175mW 2.5kΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D4.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS