PFS35-130RF1
MFR.Part #
PFS35-130RF1
JLCPCB Part #
C4047495
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS