HPP10-10KJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HPP10-10KJ8
JLCPCB Part #
C3369683
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 10kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS