PFC10-110RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PFC10-110RF1
JLCPCB Part #
C4145106
Package
PFC-10
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS