FNR2E-10RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FNR2E-10RF1
JLCPCB Part #
C6557536
Package
SOT-227-2
Description
10Ω 80W ±1% ±25ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS