PFS35-0R43F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PFS35-0R43F1
JLCPCB Part #
C4076708
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 35W 430mΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS