PF2472-68RF1
MFR.Part #
PF2472-68RF1
JLCPCB Part #
C3389333
Description
-55℃~+155℃ 100W 68Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS