PF2472-680RF1
MFR.Part #
PF2472-680RF1
JLCPCB Part #
C3578953
Description
-55℃~+155℃ 100W 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS