PF2205-5K6F1
MFR.Part #
PF2205-5K6F1
JLCPCB Part #
C3526565
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS