PF2472-25RF1
MFR.Part #
PF2472-25RF1
JLCPCB Part #
C3570608
Description
-55℃~+155℃ 100W 25Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS