PF2205-510RF1
MFR.Part #
PF2205-510RF1
JLCPCB Part #
C3449518
Description
-55℃~+155℃ 50W 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS