BRT500-50RJ8
MFR.Part #
BRT500-50RJ8
JLCPCB Part #
C7220804
Description
500W 50Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS