PF2205-43RF1
MFR.Part #
PF2205-43RF1
JLCPCB Part #
C3363224
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS