PF2205-27KF1
MFR.Part #
PF2205-27KF1
JLCPCB Part #
C3509758
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS