PF2205-330RF1
MFR.Part #
PF2205-330RF1
JLCPCB Part #
C3404765
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS