PF2472-1K1F1
MFR.Part #
PF2472-1K1F1
JLCPCB Part #
C3423477
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS