BR200-6R8J8
MFR.Part #
BR200-6R8J8
JLCPCB Part #
C5577940
Description
200W 6.8Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS