PF2203-620RF1
MFR.Part #
PF2203-620RF1
JLCPCB Part #
C3466805
Description
-55℃~+155℃ 35W 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS