Y092660R0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y092660R0000T9L
JLCPCB Part #
C1489343
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 60Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS