PF2203-820RF1
MFR.Part #
PF2203-820RF1
JLCPCB Part #
C3459065
Description
-55℃~+155℃ 35W 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS