PF2203-220RF1
MFR.Part #
PF2203-220RF1
JLCPCB Part #
C3572382
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS