PF2203-15RF1
MFR.Part #
PF2203-15RF1
JLCPCB Part #
C3459908
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS