PFC10-1R5F1
MFR.Part #
PFC10-1R5F1
JLCPCB Part #
C3984963
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS