PF2205-360RF1
MFR.Part #
PF2205-360RF1
JLCPCB Part #
C3392524
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS