PF1262-10KF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF1262-10KF1
JLCPCB Part #
C3538395
Package
TO-126
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 20W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS