HVC2512H-100MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC2512H-100MJ8
JLCPCB Part #
C4219211
Package
2512
Description
-55℃~+300℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS