PF2203-13KF1
MFR.Part #
PF2203-13KF1
JLCPCB Part #
C7260861
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS