HVS2512-100MJ8
MFR.Part #
HVS2512-100MJ8
JLCPCB Part #
C4130541
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS