HVC2512-50MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC2512-50MJ8
JLCPCB Part #
C5655340
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1W 50MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS