CAR0805-10KB1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CAR0805-10KB1
JLCPCB Part #
C4102514
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS