UWP40-100RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP40-100RJ8
JLCPCB Part #
C6344141
Package
Plugin
Description
100Ω 40W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS