RW2-483.3D/H3/SMD
Extended
MFR.Part #
RW2-483.3D/H3/SMD
JLCPCB Part #
C6288038
Package
SMD-6P,24.2x14.5mm
Description
2 250mA 2W 3.3V 36V~72V 3kV SMD-6P,24.2x14.5mm Isolated Power Modules ROHS