RV-3.33.3D/P/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-3.33.3D/P/R8
JLCPCB Part #
C5739963
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
2 2W 3.3V 300mA 3V~3.6V 70%~78% 8kV Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS