RV-3.33.3S/P/R8
MFR.Part #
RV-3.33.3S/P/R8
JLCPCB Part #
C5880106
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 2W 3.3V 3V~3.6V 600mA 70%~78% 8kV Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS