RV-1515S/P/R6.4
MFR.Part #
RV-1515S/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5880087
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 13.5V~16.5V 132mA 15V 2W 6.4kV 88% Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS