RV-1512S/P/R6.4
MFR.Part #
RV-1512S/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5880085
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 167mA 2W 6.4kV 85% Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS